Lankytojai

2205371
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
260
1275
4590

mok pazymejimas

eTwinning mokytojų vasaros stovykla Čekijoje

Š. m. rugpjūčio 19–22 dienomis Pilzeno mieste (Čekijoje) vyko eTwinning (švietimo projekto) mokytojų vasaros stovykla. Grita Dumskienė, anglų kalbos mokytoja, kartu su dar 19 mokytojų iš įvairių Lietuvos kampelių atstovavo Lietuvai. Seminare dalyvavo dar dvi komandos – čekų ir slovėnų. Smagu, kad Grita Dumskienė dirbo pažangiausioje grupėje - šios grupės nariai yra patyrę eTwinning platformos nariai bei puikiai kalba angliškai. Darbas vyko grupėse, dalyviai kūrė ir pristatė įvairius projektus, pasidalijo idėjomis, kaip ir ką planuoja veikti ateityje. Taip pat dalyviams buvo pristatyti nauji IT įrankiai, kuriuos mokytojai bandys taikyti savo veiklose.

G. Dumskienė užsienyje su eTwinning programa lankėsi jau 3 kartą, tad ji siūlo įsitraukti aktyviai ir kitus mokytojus. Ši platforma yra skirta visų dalykų mokytojams.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos