Lankytojai

2205378
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
267
1282
4597

mok pazymejimas

Tarptautinis projektas „Global Education Goes Local“

Rugsėjo 20 d. mokykloje svečiavosi Pasaulio akademijos direktorė Indrė Augutienė, darbuotoja Solveiga Skaisgirytė ir organizacijos Tanzanian Youth Cultural Exchange Network atstovas Bless Samwel Siyovelwa. Klubo „Tolerancija“ nariai ir jų vadovė Ala Beliajeva pasidalijo savo patirtimi neformalaus ugdymo srityje. Jie supažindino svečius su klubo veikla. Mokytojas Sigitas Laurutis parodė mūsų mokinių darbelius technologijos kabinete ir kalvėje. Svečiui iš Tanzanijos buvo pristatytos ir kitos mokyklos erdvės.

 

Vėliau vyko tarptautinio projekto „Global Education Goes Local“ mokymai, kuriuose dalyvavo 11 mūsų mokyklos mokytojų. Svečiai organizavo globaliojo švietimo veiklas, supažindinančias su darnaus vystymosi tikslais ir globaliojo pilietiškumo svarba savo bendruomenėse. Dalyviai kalbėjo apie skirtingas darnaus vartojimo dimensijas, atsakingą ir etišką komunikaciją ir pradėjo rengti projekto „Global Education Goes Local” veiklų Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje planą.

global education00001global education00002   global education00005
global education00004global education00003   global education00006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos