Lankytojai

2205365
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
254
1269
4584

mok pazymejimas

Atrask 100-mečio paveldą

Rugsėjo 21 dieną grupė klubo „Legenda „ narių dalyvavo jau tradiciniu tapusiame Europos paveldo dienos renginyje. Šiais metais rajono Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vytautas Simelis pakvietė miesto mokyklų mokinius dalyvauti išvykoje „ Atrask 100-mečio paveldą“. Renginys prasidėjo miesto Aušros aikštėje Europos paveldo organizacijos vėliavos pakėlimu.

 

Daugiau nei 50 mokinių turėjo galimybę geriau pažinti savo gimtą kraštą ir smagiai praleisti laiką. Išvykos metu vaikai apsilankė senojo Linkaičių arsenalo statinių komplekse, susipažino su valstybės saugoma Šeduvos urbanistine teritorija, apsilankė atkurtose Šeduvos žydų kapinėse, pamatė memorialą, pastatytą masinio žydų sušaudymo vietoje. Kita aplankyta vieta labai svarbi ne tik mūsų rajonui, bet ir visai Lietuvai – tai partizanų bunkeris ir memorialas Tėvynės gynėjams Minaičių kaime.

atrask 10000001 atrask 10000002 atrask 10000003

Pravažiuodami autobusu per Radviliškio gyvenvietes, mokiniai pamatė Pakiršinio, Diktariškių, Pašušvio, Grinkiškio dvarelius, sužinojo nelabai linksmas jų likimo istorijas. Paskutinė kelionės stotelė prie Šiaulės kalno apžvalgos bokšto, visiems ekskursijos dalyviams suteikė galimybę pasigrožėti savo kraštu iš paukščio skrydžio aukščio. Palengva rudenėjančios gamtos vaizdai pakerėjo savo grožiu.

Grįžtant į Radviliškį, išvykos organizatorius V. Simelis pasiūlė mokiniams dalyvauti klausimų apie aplankytus objektus viktorinoje. Mūsų mokyklos mokiniai šauniai atsakinėjo ir gavo atminimo prizų.

atrask 10000004 atrask 10000005 atrask 10000006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos