Lankytojai

2338359
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
817
2238
27496

mok pazymejimas

Konferencija „Skaičiai aplink mus“

Lapkričio 9 dieną 7a klasės mokiniai Augustė Motekaitytė, Žaneta Tarvydaitė, Domas Zibolis ir Ugnė Mačiūnaitė dalyvavo respublikinėje įvairių ugdymo dalykų moksleivių kūrybinių, projektinių darbų konferencijoje „Skaičiai aplink mus“, kuri vyko Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje. Išklausę pranešimus plenariniame posėdyje, mokiniai išsiskirstė į grupes, kuriose buvo pristatyti 36 pranešimai.

 

Augustė ir Žaneta pristatė pranešimą „Į Sibirą per 135 minutes“, o Domas ir Ugnė – „Vanduo ir ... skaičiai“, kuriuose kalbėjo apie projektinę veiklą ir analizavo bei teikė išvadas apie vykstančius reiškinius, procesus, dalijosi patirtimi apie įdomesnių uždavinių sprendimą.

Už dalyvavimą konferencijoje mokiniams įteikti Padėkos raštai.

Mokinius konferencijai ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Joana Laurutienė, matematikos mokytoja metodininkė Daiva Kareckaitė, pradinių klasių mokytoja ekspertė Rasa Jasiulienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos