Lankytojai

2205345
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
234
1249
4564

mok pazymejimas

Popietė apie rašytoją Antaną Škėmą

Lapkričio 12-ąją mokyklos mokytojai rinkosi į lietuvių kalbos kabinetą, kuriame vyko popietė apie išeivijos rašytoją Antaną Škėmą. Istorijos mokytoja Laima Škėmienė kolegėms papasakojo apie tarpukario ir pokario lietuvių išeiviją, jų darbus, rašytojo ir mokytojos vyro giminystės sąsajas. Paskui lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė pristatė A.Škėmos biografijos faktus, jo asmenybės bruožus. Ypač didelį dėmesį mokytoja skyrė A.Škėmos romanui „Balta drobulė“. Pasakojo apie romano pagrindinį veikėją, jo pasaulėžiūrą, pristatė kūrinio istorines aplinkybes „sąmonės srauto" vaizdavimo ypatumus, kūrinio metaforas.

Trečiadienį mokytojai vyks į Kauno dramos teatro spektaklį „Balta drobulė“. Spektaklio režisierius -J.Jurašas. Galbūt išgirdus apie romano autoriaus gyvenimą, asmenybę, romano bruožus bus lengviau suvokti gana sudėtingą, intualektualiai  visuomenei skirtą kūrinį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos