Lankytojai

2205359
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
248
1263
4578

mok pazymejimas

Kalėdinė kelionė į Vilnių

Pirmą žiemos dieną 6-10 klasių mokinių grupė išvyko į Vilnių. Sostinėje pirmiausia apsilankė Televizijos bokšte, prie kurio 1991 metų sausio 13-ąją vyko tragiški įvykiai ginant Lietuvos nepriklausomybę. Apie tai byloja paminklas „Laisvės varpas“, prie kurio mokiniai nusifotografavo. Bokšte kilome į 19 aukštą, kur 165 m aukštyje esančiame restorane „ Paukščių takas“ pietavome ir grožėjomės Vilniaus panorama iš paukščio skrydžio aukščio.

Galerijoje, skirtoje Lietuvos laisvės gynėjams, mokiniai klausėsi pasakojimo apie Televizijos bokšto istoriją ir žmonių patriotiškumą bei drąsą ginant TV bokštą ir Lietuvos nepriklausomybę.

 

Kita ekskursijos dalis vyko Energetikos ir technikos muziejuje. Kadangi muziejus įsikūręs buvusioje Vilniaus elektrinėje, gidas papasakojo šios elektrinės veikimo principus bei kaip atsiranda elektra. Muziejus pritaikytas aktyviai lankytojų veiklai, todėl mokiniai ne tik gavo teorinių žinių apie fizikinius reiškinius, bet ir galėjo patys daryti bandymus. Suprasti sudėtingus fizikos dėsnius padėjo įvairūs įdomūs prietaisai, su kuriais mokiniai patys galėjo eksperimentuoti.

vilniuje did00001 vilniuje did00002 vilniuje did00003

Nors lauke spaudė lengvas šaltukas, tačiau mokiniai norėjo išbandyti savo gebėjimus naudotis išmaniaisiais telefonais. Atsisiuntę programą Action bound, vaikai gavo užduotis su užuominomis, atrasti Vilniaus senamiestyje aprašytus objektus ir juos registruoti programėlėje. Visi žaidėjų duomenys apie rastus objektus buvo fiksuojami gido telefone. Per nurodytą laiką ne visos grupės atrado objektus, todėl gidas, suvedęs žaidimo rezultatus, pagarsino nugalėtojus, paaiškino darytas klaidas. Už gražias pastangas komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.

Ekskursijos pabaigoje mokiniai dalyvavo Kalėdinės eglutės įžiebimo šventėje Katedros aikštėje.

vilniuje did00004 vilniuje did00005 vilniuje did00006 
vilniuje did00007 vilniuje did00008 vilniuje did00009

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos