Lankytojai

2205343
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
232
1247
4562

mok pazymejimas

Advento popietė pradinukams

Dvi dienas mokyklos skaitykloje pradinių klasių mokiniams vaidino 8b klasės mokiniai.Jie pakvietė mažuosius mokinukus į advento spektakliuką, kuriame netrūko liaudies dainų,žaidimų,mįslių ir papročių. Mokinius parengė jų lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė. Labai mielai vaidinti skaitykloje priėmė ir talkino bibliotekos vedėja K. Jacynė.

Pradinių klasių mokytojos padėkojo artistams už šventinę nuotaiką. O lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė dėkoja savo mokiniams: Robertai Jurpalytei, Gabrielei Bložytei, Godai Kvedaraitei, Gabijai Plungaitei, Gabijai Budavičiūtei, Renaldai Moliūnaitei, Nojui Jokūbaičiui ir Modestui Tarbūnui.

 

adv pop dis00001 adv pop dis00002 adv pop dis00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos