Lankytojai

2205340
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
229
1244
4559

mok pazymejimas

Aktyvus pilietiškumas

Įgyvendindama projektą „Pažink valstybę“ 7a klasės mokinių grupė ir jų vadovė mokytoja Ala Beliajeva ėmėsi pilietinės atsakomybės ir bendradarbiaujant su valstybės institucijomis nutarė spręsti problemą, susietą su maitinimo paslaugų kokybe mokykloje. Tai yra aktuali bendruomenės problema, nes dažnai mokiniai iš valgyklos išeina alkani,o didžioji  pateikiamo maisto dalis yra išmetama. Su situacijos tyrimo (apklausos ir stebėjimo) rezultatais septintokai supažindino mokyklos direktorių Laisvūną Vaičiūną.

 

Projekto metu mokiniai su vadove vyko į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją. Čia mokiniai, mokytojos Ala Beliajeva ir Daiva Kareckaitė susipažino su centrinės valdžios institucijos veikla ir pristatė savo projektinės veiklos idėjas LR sveikatos apsaugos ministro patarėjui Audriui Danoravičiui. Diskutuojant posėdžio dalyviai kartu ieškojo priimtinų problemos sprendimų būdų.  Remiantis gerosios praktikos pavyzdžiais bei mokinių maitinimo organizavimo tvarkos aprašu buvo svarstoma švediško stalo organizavimo galimybė. Pasirinkimas iš kelių karštų pietų patiekalų ir kelių garnyrų sudarant sąlygas mokiniams patiems įsidėti maisto, atsiskaitymai valgykloje su elektroniniais pažymėjimais, kokybiškas ir įvairus estetiškai patiekiamas maistas išspręstų maitinimo paslaugų problemas.

Mokiniai kalbėjo apie tai, kad mokykloje turėtų atsirasti grupė, kurios nariai nuolat stebėtų, kaip vykdomos mokinių maitinimo paslaugos ir teiktų savo pasiūlymus situacijai gerinti.

aktyv pil did03 aktyv pil did02 aktyv pil did04
aktyv pil did05 aktyv pil did06 aktyv pil did07

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos