Lankytojai

2513708
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
462
2892
27124

2 proc parama

mok pazymejimas

Sporto šventė

Sausio 16-ąją mokykloje vyko sporto šventė 5–10 ir lavinamųjų klasių mokiniams. Į mokyklą vaikai rinkosi kaip įprasta - 8 valandą. Sporto salėje mokinių laukė kūno kultūros mokytojai, paruošę įvairias veiklas. 9 valandą rinkosi auklėtojų kabinetuose, iš kurių visi drauge išskubėjo mankštintis į mokyklos kiemą. Mokiniams mankštą pravedė kūno kultūros mokytoja J. Martyšovienė. Kartu su auklėtiniais mankštinosi ir klasių vadovai.

Po bendros mankštos 5-6 klasių mokiniai gausiu būriu patraukė miesto stadiono link, kur kūno kultūros mokytojai jiems pravedė estafetes su kamuoliu ir rogėmis. Tarp penktokų greičiausi buvo 5b klasės mokiniai, o šeštokus nurungė 6c klasė. Tačiau juk svarbiausia draugystė, todėl nuliūdusių nebuvo. Oras puikus, tad mokiniai mėgavosi sniego „voniomis“, mėtėsi gniūžtėmis, žaidė gaudynių.

Radviliškio miesto parke susirinko septintokai. Jiems kūno kultūros mokytojas D. Stalionis organizavo įvairius žaidimus ant sniego. 7a ir 7b klasių komandos varžėsi rogučių traukimo, sniego gniūžtės mėtymo į taikinį rungtyse, žaidė futbolą, bėgo 200 metrų atstumą. Nugalėjo tie, kurie nepabūgo šaltuko ir dalyvavo visose veiklose.

Tuo tarpu aštuntokai, devintokai ir dešimtokai išėjo į Antaniškių parką. Kūno kultūros mokytojas V. Juozapaitis, padedamas kitų mokytojų, pravedė labai įvairių žiemos rungčių. O tie, kurie mažiau sportavo, rūpinosi laužo įkūrimu. Taigi po rungtynių visi pasišildė laužo šiluma, atsigėrė karštos arbatos ir grįžo namo raudonais skruostais ir energingi.

Lavinamosiose klasėse vyko pokalbiai apie žiemą, jos džiaugsmus ir pavojus. Paskui mokiniai lauke pasimankštino, ėjo į mokyklos sporto aikštelę, kur buvo įvairios veiklos. Mokiniai žaidė judriuosius žaidimus, lipdė statinius iš sniego, darė sniego angelus, vyko varžybos su rogutėmis. Grįžę į klases klausėsi eilėraščių apie žiemą, dainavo dainas, o šventės įspūdžius vaizdavo piešiniuose.

Žiemos šventė buvo įspūdinga. Tikrai ilgai jos nepamiršime.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos