Lankytojai

2205364
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
253
1268
4583

mok pazymejimas

Knygos anatomija

Visą sausio mėnesį 1–4 klasių visos dienos mokyklos mokinukams bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai „Knygos anatomija“, kuriuos vedė bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė. Jų metu mažieji skaitytojai sužinojo, iš kur atsiranda knygelės, iš ko jos sudarytos, kur pirmiausia gimsta knyga  ir kaip  po ilgo skaitymo knygos „suserga“.

Pirmiausia mokiniai buvo supažindinti su iššūkiais, kurie jų laukia: užpildyti ligonio kortelę, nustatyti ligos diagnozę, paskirti gydymą sergančiai knygelei. 

Kirpdami, maketuodami, klijuodami mažieji patys pasigamino ir užsidėjo gydytojų kepures. Pradėję „gydyti sergančias knygeles“, mokinukai  registravo savo pacientus: suplėšytas, prirašytas ar kitaip pažeistas knygas. Įdėmiai apžiūrėję kiekvienam paskirtą „ligonį", nustatė ligos diagnozę – suplėšyta, pripiešta, sutepta, aplieta. Mažieji netruko paskirti reikalingą „gydymą" – suklijuoti puslapius, viršelį, ištrinti. „Sutvarstę žaizdas“ mokinukai  skyrė įvairiausias rekomendacijas – vaistus, kad knygelės daugiau nesirgtų: „laikyti sausoje vietoje“, „skaityti atsargiai, nerašyti į knygą“, „grožėtis, bet neimti šios knygos“, „reikia atsakingai, saugiai skaityti, neskubėti“, „reikia mylėti ir gražiai vartyti“.

Visi mažieji „Knygos anatomijos“ dalyviai turiningai praleido laiką, mokydamiesi gerbti, tausoti,  saugoti ir „gydyti“ knygas. Kiekvienas iš jų garbingai įgijo knygų gydytojo kvalifikaciją ir gavo „knygų gydytojo“ diplomą.

knygos anat did01 knygos anat did04 knygos anat did02

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos