Lankytojai

1877638
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
552
2007
20206

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Pirmokų šimtadienis

Gražinos pirmokėliai jau 100 dienų mokosi mokykloje. Ar daug galima išmokti per tą laiką? Tikrai- taip. Skaityti, rašyti, dainuoti ir t.t., bet dar jie išmoko draugauti. Todėl Šimtadienio šventė buvo puiki, juk susirinko draugai. Norint gauti patvirtinimą – medalį, kad jau 100 dienų esi mokinys reikėjo įveikti ne vieną iššūkį.

100 žodžių ir 100 skaičių iššūkiai, 100 kolekcijos pristatymas, foto sesija „Kaip aš atrodysiu po 100 metų“ ir daug kitų įdomių veiklų laukė mokinių.

Pirmokai su mokytojomis Inga ir Jovita džiaugiasi, kad visas šventines ir linksmas užduotis atliko, smagiai pašoko ir padainavo, pasibuvo kartu, taip pat dėkoja tėveliams prisidėjusiems prie Šimtadienio šventės organizavimo.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos