Lankytojai

2191091
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
403
4232
6639

mok pazymejimas

Respublikinė dorinio ugdymo mokytojų konferencija

X-oje respublikinėje dorinio ugdymo mokytojų metodinėje – praktinėje konferencijoje „Mokymo(-si) sėkmė dorinio ugdymo pamokose“ buvo kalbėta apie ugdymo formas, turinį ir metodus.

Didelio susidomėjimo sulaukė mūsų mokyklos mokytojų pranešimai ir paroda.

Etikos mokytoja Ala Beliajeva pasidalino savo atradimu ir patirtimi. Tyrinėdama japonų kultūrą ir gyvenimo stilių ji aptiko informaciją apie japonišką gyvenimo principą „Iitoko dori”, kurį sugalvojo kūrybingai pritaikyti ugdant vieną iš svarbiausių vertybių – pagarbą. Mokytoja pristatė savo samprotavimus, sukurtus ir taikomus pamokose metodus bei projekto „Pažinkime Japoniją“ veiklas.

 

Pradinių klasių mokytoja Rasa Jasiulienė ir tikybos mokytoja Vitalija Džiugienė pristatė praktinę darbo patirtį – projektą „Kelionė į Šventąją Žemę“.  Pasirinkusios aplinkosauginę kryptį mokytojos ją integravo į tikybos, dailės, technologijos, pasaulio pažinimo pamokas. Savo darbams atlikti 4a klasės mokiniai panaudojo antrines medžiagos. Kūriniuose atsispindėjo biblinių scenų siužetai, Izraelio gamta bei pastatų įvairovė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos