Lankytojai

2025707
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
178
5966
24754

2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Svečiuose „Magijos teatras“

Šių metų kovo 27 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje svečiavosi Šiau­lių rajo­no sa­vi­val­dy­bės kul­tū­ros cent­ro „Ma­gi­jos teat­ras“ (vad. Ni­na Kund­ro­tie­nė). Jų pasirodymą stebėjo dvi priešmokyklinio ugdymo grupės ir specialiųjų – lavinamųjų klasių mokininiai. Burtininkė Nina savo fantastiškais burtais sušildė ir užbūrė kiekvieno vaiko širdį. Programoje dalyvavo ir mokinukai, kurie atliko nesudėtingus burtus, bet galėjo pasijusti kaip tikri magai. Taip pat viešnia nustebino vaikus iš stebuklingos dėžės ištraukdama gyvus balandžius, vištas ir net šuniuką.

Iliu­zi­jų ir fo­ku­sų ku­pi­nas pa­sirody­mas pa­do­va­no­jo visiems susirinkusiems gerą nuotaiką, teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos