Lankytojai

2232703
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
400
3550
400

mok pazymejimas

Sveiki dantys –- graži šypsena

Artėja vasaros atostogos, todėl nuspręsta vaikams priminti , kaip taisyklingai valyti irprižiūrėti dantukus, kad po smagios vasaros nereikėtų kreiptis į dantų gydytoją.

Burnos higienistė Daina Bagūnienė  ir du jaunieji  jos padėjėjai Akvilė Remeikaitė ir Edgar Kovalenko VSB  paprašyti atėjo į Radviliškio Gražinos pagrindinę mokyklą, kur juos priėmė sveikatos priežiūros specialistė Gražina Žiaunienė. Paskaitos tema „Sveikidantys – graži šypsena“. Lankytasi  trečiokų ir ketvirtokų klasėse. Po paskaitos vaikai buvo apdovanoti VSB dovanėlėmis , kurios buvo gautos iš visuomenės sveikatos biuro.

Diena praėjo linksmai ir greitai. Vaikai prisiminė daug svarbių dalykų  apie burnos higieną ir pažadėjo atidžiau prižiūrėti savo dantis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos