Lankytojai

2232570
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
267
3417
267

mok pazymejimas

Konstitucijos egzamino piešinių konkursas „Mano namai – laisva Lietuva“

Konstitucijos egzamino piešinių konkursas „Mano namai – laisva Lietuva“

Konstitucijos egzamine dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Jie piešė piešinius konkursui „Mano namai – laisva Lietuva“. Komisija iš visų šalies mokinių atsiųstų darbų atrinko 35 kūrinius. Tarp jų ir mūsų mokyklos pirmų klasių mokinių: Augustės Ramanauskytės (mokytoja-Rasa Jasiulienė) ir Deinos Keršytės (mokytoja-Vida Povilaitienė ) darbai.

Konkurso organizatoriai kviečia pasirinkti vieną labiausiai patikusį piešinį ir balsuoti už jį iki spalio 18 dienos  portale „Delfi.lt“.Kviečiame palaikyti mūsų pirmokes Augustę ir Deiną.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos