Lankytojai

3776324
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
121
4840
8281

2 proc parama

mok pazymejimas

Penktokų išvyka į karinių oro pajėgų bazę

Vasario 26 dieną 5b ir 5c klasių mokiniai apsilankė karinių oro pajėgų Šiaulių Aviacijos bazėje. Ekskursiją suorganizavo karjeros kordinatorė Audronė Baužienė, mokinius lydėjo soc. pedagogė Z. Mackevičienė bei 5b klasės auklėtoja A. Mackevičienė.

Mokiniai buvo supažindinti su šiuo metu tarnybą atliekančiais belgų aviacijos darbuotojais, kurie parodė mokiniams naikintuvus, papasakojo apie karinių lėktuvų sandarą, greitį, galingumą. Pasisekė, kad galėjome pamatyti, kaip kyla ir leidžiasi naikintuvai. Buvo parodyta maža, bet labai galinga mašina, kuri ištempia naikintuvus iš angarų.

 

Ekskursija ypač sudomino berniukus, kurie įdėmiai klausėsi gido pasakojimo, uždavė klausimų. Dėl to, kad turėjo galimybę pamatyti išskirtinės profesijos žmones ir karinius naikintuvus, mokiniai dėkoja mokyklos administracijai, pritarusiai išvykai ir padėjusiai ją organizuoti.

zokn00001 zokn00003 zokn00004

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos