Lankytojai

3776264
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
61
4780
8221

2 proc parama

mok pazymejimas

Mokinių sėkmė geografijos olimpiadoje

Kovo 4 dieną įvyko Radviliškio rajono 6–8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys 2020“.Ji buvo labai sėkminga mūsų mokyklos šeštokams ir septintokams, kurie įrodė, kad yra šauniausi geografai tarp savo bendraamžių rajone. Šeštokų tarpe I vietą laimėjo Emilė Dailidonytė (6c), o II-oji vieta atiteko Mantui Šimkui (6c). Džiugu, jog 7 klasių mokinių olimpiados prizininkais tapo taip pat mūsų mokyklos mokiniai: I-oji vieta - Jokūbas Šereiva (7a) ir II-oji vieta - Lukas Krištapas (7a). Šie vaikinai jau antrus metus iš eilės yra geografijos olimpiados prizininkai. Mokinius ruošė geografijos mokytoja ekspertė Salvinija Vaičiūnienė. Sveikiname nugalėtojus!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos