Lankytojai

3769935
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
790
4654
1892

2 proc parama

mok pazymejimas

Erasmus + projektai startuoja

Neretai susimąstome, kaip paįvairinti mokyklines dienas, ką nuveikti įdomaus ir naudingo. Vienas iš būdų – dalyvavimas tarptautiniuose projektuose. O kodėl gi ne?

Mūsų mokykla 2020-2022 mokslo metais vykdys net du Europos komisijos finansuojamus projektus: „Erasmus+KA101“ mokytojų mobilumas mokymosi tikslais „Skaitmeninis mokymasis“ ir „Erasmus+KA229“ mokyklų mainų partnerysčių projektą „STEAM veiklos plėtra mokykloje“ bei vykdys mokomąsias veiklas su dar penkiomis mokyklomis iš Kipro, Graikijos, Italijos, Bulgarijos bei kaimyninės Lenkijos.

 

Norėtųsi iškart kibti į darbus, susipažinti su naujaisiais partneriais ir prisistatyti patiems, tačiau dėl COVID-19 pandemijos tenka planus pakoreguoti ir pirmuosius partnerių susitikimus vykdyti nuotoliniu būdu. Tad rugsėjo 27 dieną ir įvyko pirmasis šešių partnerių – šalių susitikimas, prisistatymas ir tolimesnių veiklų planavimas virtualioje erdvėje. Pirmieji įspūdžiai džiugūs – visi dalyviai vieningai sutarė statyti gamtai draugišką bei modernų namą, taikant visas šiuolaikines technologijas, bet nepamirštant ir kiekvienos šalies kultūros unikalumo.

aud pro0001 aud pro0002

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos