Lankytojai

3769917
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
772
4636
1874

2 proc parama

mok pazymejimas

Mano miesto praeities ir dabarties takeliais...

Spalio 23 dieną 3a klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje pažintinėje dienoje „Mano miesto praeities ir dabarties takeliais...“ Mokiniai keliavo po Radviliškio miestą ir lankė istorines vietas ir paminklus. Savo kelionę pradėjo nuo Radviliškio sentikių cerkvės. Aplankė paminklą vagoną. Apžiūrėjo geležinkelio stotį. Gėrėjosi istoriniu garvežiu, puošiančiu mūsų miestą. Keliaujant pro teismo pastatą mokinius į svečius pakvietė teisėjas Augustinas Mitkus. Jis vaikams aprodė teismo pastatą ir supažindino su teisėjo profesija. Toliau savo kelionę tęsėme link miesto aikštės. Čia grožėjomės 1999 metais atidengtu „Nike“ paminklu.

 

Grįžę į klasę mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais, aktyviai dalyvavo diskusijoje „Ką aš žinau apie savo miestą Radviliškį?“. Piešė piešinius ir surengė parodėlę.

audra did0001 audra did0002 audra did0003 
audra did0004 audra did0005 audra did0006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos