Lankytojai

3776347
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
144
4863
8304

2 proc parama

mok pazymejimas

Jaunųjų gamtininkų sėkmė

Kasmet pavasarį, kai bunda gamta, rajono biologijos mokslo mylėtojai susirenka į biologijos olimpiados II turą, kur turi puikią galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir parungtyniauti su bendraamžiais gamtos dalyko žinovais.

Rajoninėje biologijos olimpiadoje 5-6 kl. grupėje mokyklai atstovavo trys mokiniai geriausiai pasirodę mokykliniame olimpiados etape. Tai 6b klasės P.Beinorytė ir D.Petrošiūnas, bei L.Jarmolavičiūtė iš 5a.

Kruopštus darbas, noras pažinti, domėjimasis gamtos dalyku, davė puikų rezultatą. Visi trys mokiniai surinko tokį taškų kraitį, kad tapo pirmos vietos laureatais. Mokinius olimpiadai ruošė fizikos mokytoja metodininkė V.Andriušaitienė.

Džiaugiamės Paulinos, Domo ir Lėjos rezultatais, sveikiname ir linkime nesustoti, toliau gilinti žinias, nes, pasak J.V.Getės: „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos