Lankytojai

3776345
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
142
4861
8302

2 proc parama

mok pazymejimas

Radviliškio raj. 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Švelnios tavo rankos“

Meninis skaitymas nėra tik poezijos ir prozos konkursų veikla. Tai kai kas daugiau. Tai gali būti tiesiog meniškas, išraiškingas teksto grožį ir skvarbų skambesį pabrėžiantis poezijos ir prozos skaitymas, tačiau tai taip pat gali būti širdinga dovana ne tik poezijos ir prozos mylėtojams, tačiau ir artimiems žmonėms. Mieliausiai tokia dovana džiaugiasi mamytės. Kaip nesidžiaugsi, kai matai savo vaiką visame gražume: sieloje prisipildžiusį taurumo, veide – pakylėtos nuotaikos, ir visu savimi spinduliuojantį meninę išraišką. Kai tavo vaikas skambiai sako išmoktus ypatingus žodžius, tuo ypatingumu paliečia ir mamų širdis. Ar eilės, ar proza – mamas viskas džiugina ir ilgam išlieka atmintyje, net jei anksčiau ar vėliau vaikai suauga ir raiškaus skaitymo konkursai lieka vaikystės praeityje.

Nors pandemijos laikotarpis sukuria tam tikrų iššūkių mūsų įprastam gyvenimui, jis nesustoja, nes žmonių kūrybiškumas yra beribis ir gebėjimai susidoroti su iššūkiais – taip pat. Taigi ir kasmetiniai meninio skaitymo konkursai vyksta ir toliau, tik kitaip – informacinių technologijų pagalba. Šių metų balandžio 30 d. Baisogaloje įvyko Radviliškio rajono 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Švelnios tavo rankos“.

Jame nuotoliniu būdu 1–2 klasių mokinių pogrupyje dalyvavo du Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai – Gerda Sereikaitė (1b klasė) ir Matas Samulis (2a klasė). Mokinukų raiškus eilių ir prozos sakymas buvo nufilmuotas ir nusiųstas organizatoriams. Juos abu lydėjo sėkmė! Gerda raiškiai, meniškai ir ypač asmeniškai įsijautusi deklamavo savo mamos Sigitos Sereikienės sukurtas eiles „Mano mamytė“. Matas kūrybingai, išradingai ir vaizdžiai pateikė prozos kūrinį skaitydamas gamtoje.

Gerda Sereikaitė tapo pirmos vietos laimėtoja. Jos mokytoja Regina Morkūnienė. Matas Samulis pelnė antrą vietą, mokytoja Rasa Jasiulienė.

Sveikiname nugalėtojus  ir džiaugiamės mokinių sėkme!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos