Lankytojai

3769824
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
679
4543
1781

2 proc parama

mok pazymejimas

Vaikų su negalia vasaros stovykla „Vasaros spalvos“

Gražinos pagrindinėje mokykloje rugpjūčio 23 d. prasidėjo vaikų su negalia vasaros stovykla. Stovyklą organizuoja mokyklos Dienos centro „Meleta“, kuris užtikrina vaikų su negalia užimtumą po pamokų, darbuotojai ir specialiųjų – lavinamųjų klasių pedagogai. Stovykloje dalyvauja Dienos centro „Meleta“ lankytojai ir Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai.

Pirmąją stovyklos dieną vaikai dalyvavo meno terapijoje. Diena prasidėjo pokalbiu apie meną, jo reikšmę žmogui, veiklų pristatymu. Stovyklos dalyviai bendravo su tautodailininkais J. Kurmanskiene ir D. Kurmanskiu, susipažino su dekoravimo technika. Vaikai dalyvavo praktinėse veiklose „Puodelio dekoravimas“ ir „Paveikslų kūrimas su smėliu“. Veiklų rezultatai vaikams suteikė daug teigiamų emocijų. Jie labai džiaugėsi savo darbeliais. Vėliau vyko dienos veiklų refleksija. Stovyklos dalyviai dienos įspūdžius perteikė piešdami lauke ant plėvelės. Tai jiems buvo nauja piešimo patirtis, kuri suteikė daug džiaugsmo. Pirmoji stovyklos diena buvo kupina grožio, spalvų ir puikios nuotaikos.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos