Lankytojai

3776283
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
80
4799
8240

2 proc parama

mok pazymejimas

Vaikų su negalia vasaros stovykla „Vasaros spalvos“. Kino diena

Tradiciškai stovyklos diena prasideda karšta arbata ir pokalbiais apie būsimas tos dienos veiklas. Stovyklos vadovės nudžiugino vaikus pasakydamos, kad vyks į Šiaulius, į kino teatrą žiūrėti filmo „Sapnų kūrėjai“. Išgirdę naujieną, mokiniai diskutavo apie galimą filmo scenarijų.

Filmas nepaliko abejingų: vieni braukė ašarą, kiti – juokėsi iš linksmų scenų. Svarbiausia tai, jog filmo siužetas kiekvienam buvo artimas, nes vaikai skirtingose situacijose atrado ir atpažino save. Bet labiausiai jie norėjo būti kaip filmo herojė Mina - patekti į slaptą vietą ir kurti sapnus. Grįždami namo stovyklautojai nepaliovė kalbėtis ir dalintis savo patirtomis emocijomis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos