Lankytojai

3769701
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
556
4420
1658

2 proc parama

mok pazymejimas

Projektas „Kuriu – džiuginu save ir kitus“

Prasidėjus rimties ir susikaupimo laikui - Adventui - , svarbu prisiminti, kad gilūs, tikri dalykai reikalauja tam tikro pasiruošimo, jų reikia laukti, kad mūsų širdys jiems pasiruoštų. Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Vaikai šių švenčių labai laukia, todėl mokyklos švietimo pagalbos specialistės Daiva Onaitienė ir Zinaida Kerpienė vykdė savaitinį projektą „Kuriu – džiuginu save ir kitus“, kurio metu mokiniams norėjo atskleisti didžiųjų metų švenčių laukimo prasmę.

Projektinės veiklos metu 2–6 klasių mokiniai žaidė vaizdo žaidimą „Kahoot“ ir kartu prisiminė, kokie yra Advento, šv. Kūčių ir Kalėdų papročiai, pasakojo, kaip jų šeimose laukiamos ir sutinkamos didžiosios metų šventės. Kokios Kalėdos vaikams be eglutės ir įvairių šventinių dekoracijų? Mokiniai labai susidomėję kūrė šventines dekoracijas, o atlikdami praktines užduotis, įtvirtino matematikos bei dailės įgūdžius. Jie karpė įvairias geometrines figūras, prisiminė jų pavadinimus, matavo ir lygino kraštinių ilgius, atliko kitus matematinius skaičiavimus. Ant geometrinių figūrų atidžiai ir kruopščiai taškavo miniatiūras ir, pasitelkę savo fantaziją, sukūrė simpatiškus nykštukus, kurie papuošė dailų jų pačių modeliuotą eglutės rūbą. Mokiniai džiaugėsi patys, dalinosi tuo džiaugsmu ir su kitais, mat projektinės veiklos metu jų rankomis ir širdelių šiluma sušildyta šventinė dekoracija skleidžia šventinę nuotaiką mokyklos bibliotekoje.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos