Lankytojai

3776362
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
159
4878
8319

2 proc parama

mok pazymejimas

Išvyka į kalėdinį Vilnių

Gruodžio 14 dieną 6b klasės mokiniai su auklėtoja Jurgita Martyšoviene ir klubo „Legenda“ narių grupė su istorijos mokytoja Laima Škėmiene vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją į Vilnių. Vos atvykę į sostinę, mokiniai nuskubėjo į Valdovų rūmus, kuriuose dalyvavo edukacijoje „Karyba LDK“. Šaunus gidas labai vaizdžiai papasakojo apie rūmų atkūrimą, supažindino su viduramžių riterių ginkluote, pakvietė mokinius patiems pabandyti užsidėti riterių šarvus ir pamojuoti kalavijais. Ne visiems tai lengvai sekėsi.

Kita ekskursijos stotelė buvo Iliuzijų kambariai. Juose mokiniai ne tik pramogavo, bet ir sužinojo apie magijos triukus, fizikos dėsnius veidrodžių labirintuose.

Paskutinė stotelė buvo Lietuvos banko įkurtas Pinigų muziejus. Edukacijoje „Susipažinkime su pinigais“ mokiniai sužinojo kuo buvo atsiskaitoma už prekes senovėje, kaip ir kus atsirado pirmosios monetos, popieriniai pinigai, daugiau informacijos sužinojo apie šiuolaikinius pinigus – eurus. Visi ekskursijos dalyviai su specialiu mechanizmu galėjo pasidaryti metalinius knygų skirtukus su skatiko atvaizdu. Bet didžiausią nuostabą ir susižavėjimą muziejuje mokiniams sukėlė iš vieno lietuviško cento monetų sukrauta piramidė, kuri pateko į pasaulio rekordų knygą.

Po labai prasmingų ir įdomių veiklų, mokiniai dar turėjo laiko pasigrožėti pasipuošusia, Kalėdų nuotaika alsuojančia sostine.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos