Lankytojai

3769907
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
762
4626
1864

2 proc parama

mok pazymejimas

FAI piešinių konkursas „Sukurk tobulą orlaivį“

Tarptautinė aeronautikos federacija (FAI) piešinių konkursą organizuoja nuo 1986 metų. Nacionalinį turą mūsų šalyje jau nebe pirmus metus bendradarbiaudamas su Lietuvos aeroklubu organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Kiekvienais metais skelbiama vis nauja tema. Šių metų tema – „Sukurk tobulą orlaivį“.
Nacionaliniam turui buvo pateiktas 761 piešinys. Tarp jų ir keturi mūsų mokyklos mokinių darbai – Ryčio Gulbino ir Ugnės Skaburskaitės (6b klasė), Orintos Banytės (7b klasė) ir Salvijos Jakštaitės (7b klasė), kuriuos ruošė mokytoja Aušra Dilnikaitė. Vertinimo komisijos sprendimu trijose amžiaus grupėse buvo išrinkti 25 konkurso laureatai.
Didžiuojamės, kad tarp jų ir Ryčio Gulbino darbas paskelbtas Nacionalinio turo laureatu savo amžiaus grupėje (10–13 metų mokiniai)

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos