Lankytojai

3776304
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
101
4820
8261

2 proc parama

mok pazymejimas

Pasaulinė autizmo supratimo diena

Balandžio 2-ąją visame pasaulyje minima Autizmo supratimo diena. Šios dienos tikslas – didinti visuomenės supratimą apie autizmą bei toleranciją ypatingiems vaikams ir juos auginantiems tėvams.

Minėdami šią dieną, mūsų mokyklos mokiniai klasės valandėlės metu daugiau sužinojo apie autizmo spektro sutrikimus ir žymius žmones, kurie turi šį sutrikimą. Taip pat klasės, išreikšdamos palaikymą mūsų mokykloje besimokantiems ypatingiems mokiniams, dalyvavo solidarumo akcijoje „Autizmo supratimo žiedai“, taip parodė mūsų bendruomenės neabejingumą ir supratingumą.

  

aut_d__3.jpg

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos