Lankytojai

3769903
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
758
4622
1860

2 proc parama

mok pazymejimas

Projektas „Įtraukiojo ugdymo link“

Įtraukusis ugdymas – tai kokybiškas ugdymas kiekvienam mokiniui bendrojo ugdymo klasėse atsižvelgiant į ugdymosi poreikius ir galimybes. Siekiant sėkmingo įtraukiojo ugdymo, labai svarbu yra pažinti vieni kitus ir išmokti būti kartu įvairiose veiklose. Tuo tikslu Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų klasių mokytojos parengė projektą „Įtraukiojo ugdymo link“, kuriuo siekiama suteikti žinių mokyklos bendruomenei apie įvairias negalias, skatinti bendrojo ugdymo klasių mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą su specialiųjų klasių mokiniais. Labai džiaugiamės, jog projekto veiklos vyksta sėkmingai.

Mokykloje buvo minima Tarptautinė neįgaliųjų diena, vyko akcija „Padovanok kalėdinį džiaugsmą“, skirtingų kojinių akcija „Išdrįsk pabūti kitokiu“, skirta Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti, buvo auginamas žydintis solidarumo medis minint Pasaulinę autizmo supratimo dieną. Minėdami Lietuvos nepriklausomybės dienas, švęsdami įvairias šventes specialiųjų klasių mokiniai dalyvauja bendrose veiklose ir renginiuose kartu su bendrojo ugdymo klasių mokiniais. Taip jie susipažįsta, įgyja naujų žinių, bendrauja ir bendradarbiauja, mokosi būti kartu, padeda vieni kitiems.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos