Lankytojai

3769705
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
560
4424
1662

2 proc parama

mok pazymejimas

Europos Sąjungos vienybės diena mokykloje

Gegužės 9 dieną švenčiama Europos Sąjungos vienybės diena. Ta proga mokykloje apsilankė Lietuvos karinių oro pajėgų vyriausiasis puskarininkis-seržantas majoras Alvydas Tamošiūnas ir karė, vyresnioji seržantė Eglė Tamošiūnienė. Šie garbūs svečiai yra septintoko Ąžuolo tėveliai ir dalyvauja mokyklos vykdomame projekte „Atgal į mokyklą“.
Mokyklos aktų salėje susirinko visų trijų septintų klasių mokiniai, kurie išklausė paskaitos apie Europos Sąjungą ir NATO. Mokiniai dalyvavo įdomioje viktorinoje. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti įdomiomis dovanėlėmis. Svečiai taip pat apdovanojo ir mokyklos biblioteką dovanėlėmis – spaudos leidiniais („Karys“, „Kardas“), albumu „Lietuvos kariuomenė fotografijose“.

 Mokiniai įdomiai pabendravo su svečiais, sužinojo daug įdomių faktų apie Lietuvos karines pajėgas, kariuomenę, jos rūšis. Berniukai susimąstė apie karininko profesiją, kuri yra garbinga ir išskirtinė. Esame dėkingi svečiams už įdomų bendravimą ir dovanas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos