Lankytojai

3769822
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
677
4541
1779

2 proc parama

mok pazymejimas

Europos vienybės diena

Gegužės 9-ąją minima Europos diena – taikos ir vienybės diena. Europos Sąjungos pamatinės vertybės-vienybė ir solidarumas – šiandien yra kaip niekad svarbios. Galime didžiuotis Europos Sąjungos vienybe ir ryžtu siekiant, kad į Europą vėl sugrįžtų taika. Esame viena Sąjunga, susivienijusi dėl vieno tikslo. Tačiau kiek mokiniai žino apie kasdien minimą Europos Sąjungą ir jos vertybes?

Lizdeikos gimnazija organizavo rajono mokyklų mokiniams protmūšį „Ką žinau apie Europos Sąjungą?“. Renginyje dalyvavo 7 mokyklų komandos, kurias sudarė 8–10 klasių mokiniai. Mūsų mokyklos komandą sudarė 8b ir 8c klasių mokinės Lėja Bartoševičiūtė, Gabija Žemaitytė, Emilė Dailidonytė, Emilija Lekavičiūtė, Viltė Onaitytė. Mokinėms pasiruošti padėjo istorijos mokytoja Laima Škėmienė.

Užduotys buvo nelengvos, nes reikėjo išmanyti ir ES žemėlapį, ir struktūrą, ir iš įvairių iliustracijų nustatyti šalį-narę. Visos komandos buvo stiprios, beveik vienodas žinių lygis, todėl komisija nusprendė, kad šiame protmūšyje nugalėjo DRAUGYSTĖ.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos