Lankytojai

3769760
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
615
4479
1717

2 proc parama

mok pazymejimas

8–9 klasių mokinių išvyka į Naisius

Gegužės 20 dieną aštuntų ir devintų klasių mokiniai aplankė vieną gražiausių Šiaulių krašto kampelių – Naisius. Moksleiviai lankėsi Naisių žirgyne, kuriame yra veisiami, prižiūrimi ir treniruojami žemaitukų veislės žirgai. Naisių žemaitukai dalyvauja ir skina pergales respublikinėse konkūrų ir lygiųjų lenktynių varžybose, rengiami įvairiems pasirodymams, vaikų ir suaugusių mokymui. Gražiniečiai dalyvavo edukacijoje „Pabūk žirgu“ – ne tik daugiau sužinojo apie žirgus, bet ir energingai atliko pratimus.

Ekstremalaus sporto gerbėjai savo jėgas išbandė dažasvydžio centre. Susiskirstę į komandas moksleiviai kūrė strategijas, išbandė įvairias taktikas, kad jų komanda laimėtų. Emocijų buvo daug.

Išvykos dalyviai turėjo laiko pasigrožėti Naisių gyvenviete, ištvermingiausi lipo ir į Alko kalną. Mokinius lydėjo socialiniai pedagogai V. Kuranda ir Z. Mackevičienė bei 9 klasės vadovė G. Dumskienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos