Lankytojai

3769778
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
633
4497
1735

2 proc parama

mok pazymejimas

Smagi ir įdomi integruota pamoka „Senovės lietuvių bylojimai“

Smagiai ir įdomiai… Taip vyko integruota lietuvių kalbos ir literatūros-istorijos -fizinio ugdymo pamoka „Senovės lietuvių bylojimai“ Kleboniškių kaimo buities muziejuje 6b klasės mokiniams.

Edukacijos metu mokinių laukė pažintis su vieta, kurioje atkurta ypatinga 19-20 a. pradžios kaimo atmosfera. Mokiniai susipažino su kaimo pastatais, įrengtomis interjero ekspozicijomis, kaimo gyventojų buitimi, darbais, tradicijomis. Įtvirtindami žinias atliko užduotį su iliustracijomis „Mūsų protėvių buitis“. Smagiausia dalis – sportinės varžytuvės, kuriose pečius surėmė 3 komandos: „Lietuvaičiai“, „Vytis“ ir „Aitvarai“. Varžydamiesi mokiniai išbandė senovinį sporto inventorių, netrūko emocijų ir azarto. Visi varžytuvių dalyviai apdovanoti I, II ir III laipsnio diplomais.

Ant Raginėnų piliakalnio šeštokai skaitė padavimus, susipažino su Raganų kalno vardo kilme. Buvo ir burtai, ir apeigos, ir aukojimas dievams ir, aišku, gera nuotaika.

Integruotą pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Joana Laurutienė, istorijos mokytoja ekspertė Laima Škėmienė ir fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Martyšovienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos