Lankytojai

3769920
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
775
4639
1877

2 proc parama

mok pazymejimas

Istorijos lobių ieškojimas Panemunėje

Birželio 12 dieną 7a ir 7b klasių mokiniai išvyko į edukacinę kelionę vaizdinga Nemuno pakrante nuo Kauno link Jurbarko. Tai buvo tarsi kelionė laiku aplankant istorinius objektus. Pirmas sustojimas buvo Raudondvario dvare, kuris yra vienas įspūdingiausių mūrinių dvarų Lietuvoje. Nuostabūs dvaro pastatai ir išpuoselėta aplinka nepaliko abejingų . Po ramaus pabuvimo Raudondvaryje , mokinių laukė iššūkis. Nuvykus į Seredžių, reikėjo išbandyti savo jėgas kopiant į aukštą ir gana statų Pieštvės piliakalnį. Be to, mokiniams reikėjo suskaičiuoti laiptelius į piliakalnį ir rasti informaciją apie šį istorinį objektą. Įveikus Seredžiaus kalną, toliau septintokų laukė du Veliuonos piliakalniai. Užkopus į Gedimino kapo kalną, istorijos mokytoja Laima Škėmienė papasakojo Veliuonos miestelio ir piliakalnių istoriją.

Nusiplūkę ir išalkę mokiniai leidosi prie Nemuno, kur gaivinosi prausdamiesi ir braidydami jau įšilusioje upėje. Tolesnis kelionės maršrutas vedė į Raudonės pilį. Ši renesansinė pilis garsi savo aukštu bokštu , nuo kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas su Nemuno vingiais. Septintokai pasirodė ištvermingi ir užlipo į 33 metrų aukščio bokštą. Mokinius labai nustebino tai, kad pilyje kartu veikia ir muziejus, ir mokykla.

Pagaliau, atvykus į Panemunės pilį, vaikai sužinojo , kad reikės ieškoti pilies lobio skrynios. Bet tam reikėjo pasiruošti, išklausyti pilies istorijos, suprasti paieškos taisykles. Susiskirstę į komandas, septintokai pagal randamas parko teritorijoje nuorodas, stengėsi kuo greičiau atrasti pilies lobį. Emocijų ir įtampos buvo nemažai, bet svarbiausia- atrastas lobis, kurį mokiniai gražiai tarpusavyje pasidalino.

Grįžtant namo, mokinių laukė „Kelionės viktorina“, kurios nugalėtojais tapo Adelė Dumskytė, Rugilė Tamošiūnaitė, Austėja Dovidaitytė, Austėja Rusteikaitė ir Ąžuolas Tamošiūnas.

Kartu su vaikais savo sveikatą ir ištvermę išbandė juos visur lydėjusios mokytojos Aušra Mackevičienė, Laima Škėmienė, Loreta Pranevičienė ir Larisa Zabenina.

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos