Lankytojai

3776291
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
88
4807
8248

2 proc parama

mok pazymejimas

Atvira integruota pamoka mokytojams

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojai mokslo metų eigoje dalyvauja Metodinės tarybos organizuojamoje „Idėjų mugėje“, kur dalinasi savo pasiekimais, ugdymo naujovėmis, gerąja patirtimi. Jau antrus metus mokytojos Joana Laurutienė ir Laima Škėmienė organizuoja savo kolegoms, vadinamai „13 klasei“ atvirą-integruotą pamoką netradicinėje aplinkoje. Šį kartą prie pamokos organizavimo prisijungė mokytojos Dijana Krivickienė ir Salvinija Vaičiūnienė. Pamokos tema „Holokaustas. Atminties kelias“ yra skaudi ir sudėtinga. Dar balandžio mėnesį tokia pamoka vyko aštuntokams, taikyti metodai buvo aiškūs ir priimtini šiuolaikiniams mokiniams, todėl pamoka buvo sėkminga ir įsimintina. Taigi, šia gerąja patirtimi, integruojant lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos, matematikos ir geografijos dalykus, mokytojos pasidalijo su savo kolegomis.

Pamoka prasidėjo Šeduvos miestelio aikštėje prie žydų mergaitės paminklo, paskui persikėlėme į senąsias žydų kapines , kitos veiklos vyko prie Liaudiškių miške esančių įspūdingų paminklų Holokausto aukoms atminti.

Ar lengva mokyti mokytojus? Tikrai nelengva. Bet pasirinkta pamokos tema abejingų nepaliko, o pasiūlytos veiklos ir užduotys praturtino pedagogų žinias ir akiratį apie žydų tautos tragediją, šios tautos kultūrą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos