Lankytojai

3769831
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
686
4550
1788

2 proc parama

mok pazymejimas

Dvarų kultūros pažinimas iš arti

Pradinių klasių mokytoja Renata Kašėtaitė ir istorijos mokytoja Laima Škėmienė jau antrus metus bendradarbiauja ir moko pradinukus pasaulio pažinimo integruojant tam tikras temas su istorijos dalyku. Šį kartą buvo pasirinkta tema „Kas mena mūsų krašto praeitį?“, o organizuotų veiklų potemė „Dvarų kultūra“. Istorijos mokytoja 4b klasės mokinius pamokos metu supažindino su gražiausiais Lietuvos dvarais, jų kultūriniu paveldu. Mokiniai prisiminė arti Radviliškio esantį Burbiškio dvarą, jame vykstančią tradicinę Tulpių šventę. Todėl gautas žinias ketvirtokai įtvirtino pamokoje netradicinėje aplinkoje Burbiškio dvare.
Vaikščiodami po sales, vaikai klausėsi dvariškų istorijų, atliko interaktyvias užduotėles, pildė mokytojos paruoštas lenteles apie dvarą ir jo tradicijas. 

Smagiausia buvo savo rankomis pasidaryti Burbiškio dvaro simbolį – magnetuką su nusilipdyta tulpe iš modelino. Taigi, rimtų dalykų galima mokytis išradingai ir smagiai.Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos