Lankytojai

3769711
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
566
4430
1668

2 proc parama

mok pazymejimas

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija…“

Kaip ir kiekvienais metais sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla prisijungė prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.
Mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė 1991-ųjų metų sausį už šalies laisvę kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones. Ankstyvą sausio 13-osios rytą mokyklos languose uždegė žvakutes – vienybės ir atminimo simbolius.
Mokyklos kieme degė laužai, skambėjo daina „Laisvė“, mokytoja Aušra Mackevičienė ir 6a klasės mokiniai visiems priminė dramatiškas sausio dienas, kai Lietuvos visuomenė, vienijama aukštesnių tikslų ir idėjų, apgynė savo nepriklausomybę.

Degančiame „atminimo lauže“ 14 žibintų simbolizavo kiekvieno žuvusiojo atminimą. Geriau pažindami ir gerbdami savo praeitį išmoksime prisiimti atsakomybę ir prisidėsime prie gražesnės Lietuvos ateities kūrimo.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos