Lankytojai

3769825
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
680
4544
1782

2 proc parama

mok pazymejimas

Pokalbių popietė „Kelionių mozaika“

Kai norisi sušilti… Paprastai žmogiškai bendraujant, šypsenomis, geromis emocijomis. Reikia tik fix idėjos, fantazijos, šiek tiek darbo, negalvojant , kas man iš to ir kas man už tai. Idealu, jei atsiranda bendraminčių.
Gražinos pagrindinės mokyklos pedagogai , kad atsigautų nuo kasdienių rūpesčių, buvo pakviesti į pokalbių popietę „ Kelionių mozaika“ . Daug mokytojų keliauja po įdomius kraštus, bet kelionių įspūdžiai dažniausiai pasilieka tik nuotraukose, apie juos žino tik artimieji. Pasipasakoti, pasidalinti patirtimi ne kiekvienas išdrįstame. O juk kelionėse didiname savo žinių bagažą, kelionių įspūdžiai ir patirtys gali ne vieną paskatinti , padrąsinti nuvykti į dar nematytus ir nelankytus kraštus.

Istorijos mokytoja Laima Škėmienė ir geografijos mokytoja Salvinija Vaičiūnienė pakvietė kolegas virtualiai pakeliauti po saulėtas Graikijos salas – Kretą ir Santoriną. Sėdint jaukioje aplinkoje, stebint nuostabaus grožio vaizdus, klausantis pasakojimų apie aplankytas vietas, įspūdžius, patarimus, pedagogų veidus puošė šypsenos, akyse- susidomėjimas.
Renginio aptarimas vyko ragaujant graikiškas vaišes, drąsiausi mokytojai dalyvavo klausimų apie keliones blic turnyre, numatyta kitos pokalbių popietės „Kelionių mozaika“ tema.
Gera, kai šilta…

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos