Lankytojai

3714385
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
469
5646
469

2 proc parama

mok pazymejimas

Tarptautinis avangardinio meno festivalis „Sniego karalienė 23“

Ką tik mūsų mokyklos jaunieji dizaineriai grįžo iš tarptautinio avangardinio meno festivalio „Sniego karalienė 23“, vykusio Ukmergėje. Renginyje dalyvavo žaisminga kolekcija „Trumposios žinutės“ (autorės 8c kl. mokinės Gustė Jovaišaitė ir Auksė Betingytė) ir kolekcija „Įkalintos svajonės“ (autorės 8a klasės mokinės Austėja Lenkevičiūtė ir Medeina Povilaitytė). Kūrybinę grupę džiugina gausa smagių nuotykių, asmeninės dovanos, padėkos, laimėta nominacija.Ypatingai džiugina komisijos pastebėtas Karolinos Aleknaitės modelis.

Karolina apdovanota princesės karūnėle, diplomu ir juosta. Vaikai dėkingi savo vadovėms Vaivai Vaičiūnienei ir Jadvygai Kurmanskienei, tėveliams, mokyklos administracijai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos