Lankytojai

3714393
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
477
5654
477

2 proc parama

mok pazymejimas

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Dalyvaudama Radviliškio rajono moksleivių teisinių žinių konkurse „Temidė“ mokyklos mokinių komanda „Dikė“ užėmė trečiąją vietą. Gabrielė Dalangauskaitė, Gitana Matiliūnaitė, Aronas Stanionis, Austėja Romančikova ir Aiva Maračkinaitė geriausiai atsakė į vaizdo klausimus ir atliko loginę užduotį. Komandą paruošė pilietiškumo pagrindų ir etikos mokytoja ekspertė mokytoja Ala Beliajeva. Džiaugiamės mūsų mokinių komandos rezultatais, nes pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojus skyrė tik vienas taškas.


Konkurso organizatoriai – Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ir Radviliškio r. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius dėkoja Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos direktoriui Egidijui Dailidoniui ir mokyklos bendruomenei už šiltą priėmimą ir meninius pasirodymus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos