Lankytojai

3769900
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
755
4619
1857

2 proc parama

mok pazymejimas

Klubas „Legenda“ pakvietė į kelionę

Pavasario atostogų dieną praleisti kitaip pakvietė klubo „Legenda“ vadovė istorijos mokytoja Laima Škėmienė. Žingeidžių mokinių būrys balandžio 12 dieną išvyko į Kretingą. Daugiau negu 400 metų senumo Kretingos pranciškonų vienuolynas bei bažnyčia saugo daugybę gražių istorijų ir paslapčių. Todėl mokiniai, atidžiai klausydami gidės pasakojimo, vaikščiojo po bažnyčią, kriptas, rūsius vienuolių takais, bandydami suprasti vienuolių gyvenimo ypatumus. Edukacijos pabaigoje vaikų laukė iššūkis- užkopti stačiais laiptais 47 metrus į bažnyčios varpinę ir pasigrožėti Kretingos miestu ir jo apylinkėmis iš svaiginančio aukščio.


Prisiklausę įdomių ir gana šiurpių istorijų, ekskursijos dalyviai nuvyko į Palangą, kur pavasariu kvepiantis pajūris, dar tebegyvuojanti mieste velykinė nuotaika suteikė naujų jėgų. Vieni gėrėjosi gintariniu pajūriu pakilę iš apžvalgos rato, kiti vaikščiojo pakrante, po mieto parką ir, naudodamiesi telefonų programėlių pagalba, fiksavo nueitus žingsnius. Vidutinis nueitas atstumas per dieną buvo apie 10 kilometrų. Taigi, ekskursijos tikslas pasiektas: naujos žinios + sveikas judėjimas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos