Septintokų Helovyno popietė

Prieš rudens atostogas mokykloje jau tradiciškai rengiami Helovyno vakarėliai su visais keistais ir pamėkliškais atributais. 7c klasės mokiniai taip pat surengė linksmą Helovyno popietę. Vieni mokiniai pasidarė įdomias kaukes, kiti įspūdingai nusigrimavo veidus, apsirengė šiai temai tinkamais drabužiais.

Septintokai savo popietę paįvairino neįprastais konkursais: rašė kvailiausius skelbimus į Helovyno vakarėlį, sudarinėjo bjauriausius šio vakarėlio patiekalų meniu. Po to ant pripūstų baltų balionų piešė vaiduoklių veidus, o visą renginį vainikavo avangardinis zombių modelių pasirodymas. Vieni mokiniai tapo dizaineriais, kiti zombiais- modeliais, o kostiumus kūrė naudodami šiukšlių maišus ir tualetinį popierių. Po modelių pasirodymo vyko vaiduokliška fotosesija.

 Taip kvailiojant greitai ir linksmai prabėgo laikas klasėje. Toliau prasidėjo linksmybės aktų salėje, kur vyko Helovyno vakarėlis mokyklos mokiniams.

septint helovy did00001 septint helovy did00002 septint helovy did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos