2 proc parama

2017 m. nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Spalio 25 d. Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurią organizavo Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Kauno technologijos universitetu. Olimpiados tikslas – plėsti moksleivių žinias aplinkosaugos srityje. Šiais metais pirmą kartą olimpiadoje dalyvavo 28 mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai. Olimpiados užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje. Olimpiados testą mokiniai atliko kompiuterių klasėse. Klausimyną sudarė 25 klausimai pagal šias temas: atliekų rūšiavimas, energijos taupymas, globalinės problemos, žiedinė ekonomika.

Moksleiviai, dalyvaudami olimpiadoje, atstovavo savo mokyklą ir buvo vertinami pagal bendrą visos mokyklos vidurkį. Organizatoriai siekė, kad olimpiada jaunimui būtų patraukli ir įtrauki. Rezultatai rodo, kad pavyko: moksleiviai aktyviai dalyvavo ir jai noriai ruošėsi. Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados metu į panašius klausimus atsakinėjo beveik 2000 tūkstančiai 7–8 klasių moksleivių iš 150 Lietuvos mokyklų. Džiaugiamės, kad mūsų mokykla su 11 rezultatu pateko tarp 20 geriausiai pasirodžiusių mokyklų. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Salvinija Vaičiūnienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos