Devintokų išvyka į Šiaulius

Lapkričio 3-iąją mes, devintokai, ir istorijos mokytoja L. Škėmienė bei auklėtoja A. Mackevičienė išvykome į Šiaulius su tikslu aplankyti tris muziejus bei papramogauti. Mokytoja L. Škėmienė iš anksto užsakė muziejuose edukacines programas.

Pirmiausia buvo apsilankyta geležinkelio muziejuje, kur gidė pristatė lauko ir vidaus ekspozicijas. Pamatėme senuosius garvežius, siaurukus, stoties atributus. Paskui nuėjome į fotografijos muziejų, kur senais metodais ryškinome nuotraukas, prieš tai ant foto popieriaus padarę kompozicijas. Nuo fotografijos muziejaus stogo pamatėme gražią Šiaulių miesto panoramą.

Televizorių muziejuje sužinojome, kada pradėti gaminti pirmieji televizoriai, susipažinome su dabar jau keistai atrodančiais senaisiais prietaisais.

Vaikštant po miestą apie įvairius miesto objektus papasakojo abi mokytojos. Apsilankėme prie P. Višinskio paminklo, prisiminėme filosofą, rašytoją J. Greimą, sužinojome apie J. Janonio, Didždvario gimnazijas bei Šiaulių universitetą.

isvyk i siaulius did01 isvyk i siaulius did02 isvyk i siaulius did03 

 

Save

Save

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos