2 proc parama

Salės futbolo turnyras, skirtas mokyklos 40-mečiui

Lapkričio 9 dieną Gražinos pagrindinės mokyklos salėje vyko salės futbolo turnyras, skirtas mokyklos 40 metų jubiliejui paminėti. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius ir palinkėjo  sėkmės. Visi varžybų dalyviai – mokykloje besimokantys ir mūsų mokyklą baigę mokiniai.

Pirmajame pusfinalyje po atkaklios kovos rezultatu 9:8  Lizdeikos gimnazijoje besimokantys eks gražiniečiai (vyresnieji) nurungė Gražinos pagrindinės mokyklos ekipą. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kristupas Petravičius, Arvaldas Augustinaitis, Ignas Najus, Martynas Gurtajus.

 

Kitame pusfinalyje „Veteranų“ komanda, seniai mokyklą baigę mokiniai, 12: 6 nugalėjo Lizdeikos gimnazijos antrąją komandą.

Susitikime dėl III vietos mūsų mokyklos sportininkai, pademonstravę didelį ryžtą ir valią, laimėjo 10:6 prieš lizdeikiečių kolektyvą. Puikiai rungtyniavo dešimtokai Robertas Bardauskas  ,Vitalijus Zajančkauskas ,Rytis Dabkus, devintokas Mantas Kybartas, septintokas Titas Boriavičius ir labai sėkmingai vartus saugojęs septintokas Emilis Kemešys. Taip pat komandai atstovavo dešimtokai Edvinas Lekas ir Eitvidas Ivanauskas.

Finalinėje dvikovoje „Veteranai“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš Lizdeikos  I komandos-rezultatu 13;5 iškovojo  I-ąją vietą. Labai gera sportine forma laimėtojų gretose išsiskyrė Artūras Ragauskas, Mindaugas Urbonavičius, Deividas Dargužas, Aivaras Rudzitis ir kiti.

Visi varžybų dalyviai, prizininkai ir nugalėtojai apdovanoti mokyklos atminimo ženkleliais  – 40  metų sukakties simbolika, diplomais bei prizais.

Dėkojame varžybų dalyviams ir tikimės kitų susitikimų.

futbol varz00001 futbol varz00002 futbol varz00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos