2 proc parama

Mūsų mokinių sporto laimėjimai

Lapkričio 9 dieną miesto arenoje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų 3–4 ir 5–6 klasių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo Vaižganto ir Vinco Kudirkos progimnazijų, Šeduvos gimnazijos ir mūsų mokyklos moksleiviai. Mūsų mokyklos 4-tų ir 5–6 klasių mergaičių komandos laimėjo 3-iąsias vietas, o 5–6 klasių berniukai atkaklioje kovoje rezultatu 2:1 nusileidę Vinco Kudirkos moksleiviams laimėjo 2-ąją vietą.
Moksleivių komandas ruošė mokytojos J. Martyšovienė, J. Burneikienė ir V. Poškienė.

kvadrat varz00002 kvadrat varz00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos