2 proc parama

Teatro ir kino dienos Gražinos pagrindinėje mokykloje

Jau daugelį metų Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai bent kartą per mokslo metus apsilanko Viiniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio dramos bei kino teatruose, mielai pasikviečia į mokyklą aktorius. Patys gražinukai šoka, dainuoja, vaidina muzikinėse pasakose.

Spalio 24 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai kartu su klasės vadovėmis Salvinija Vaičiūniene, Grita Dumskiene, Daiva Kareckaite, Diana Krivickiene vyko į Šiaulius žiūrėti naujos animacinės komedijos „Didžiapėdžio vaikis“.

Linksmą nuotykių bei staigmenų kupiną filmą teigiamai įvertinimo visi išvykoje dalyvavę mokiniai ir mokytojai. Gražinukai ne tik žiūrėjo kino animacinį filmą, bet ir džiaugėsi nuostabia rudens popiete miesto parke.

O spalio 27 dieną pradinukai rinkosi į mokyklą, kur išradingų mokytojų dėka mokiniai įsitraukė į smagią, nuotaikingą veiklą. Kūrė scenografijas, linksmai improvizavo, dalyvavo teatro žinių viktorinoje. Aktų salėje pradinukų laukė Šiaulių teatro vaikams grupė „Birbironas“. Aktoriai mokinius pradžiugino edukaciniu - muzikiniu spektakliu „Skaniai pavojinga pasaka". Spektaklis buvo ne tik linksmas, bet ir pamokantis, kaip sveikiau gyventi. Vaikai suvokė, kad ne vien valgydamas daržoves ir vaisius būsi sveikas ir geros nuotaikos. Dar labai svarbu mankštintis, judėti ir daug juoktis.

Septintokų ir devintokų gruodžio mėnesį laukia išvyka į Vilniaus nacionalinį dramos teatrą.

Dešimt ugdymo proceso dienų per mokslo metus, skirtų kultūrinei, meninei, pažintinei, kūrybinei, sportinei ir kitai mokinių ir mokyklos poreikius atitinkančiai veiklai, padeda Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniams stiprinti bendražmogiškąsias vertybes bei nuostatas.

teatro d did00001  teatro d did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos