2 proc parama

Lankymasis Karinių oro pajėgų aviacijos bazėje

Lapkričio 15 dieną 4b ir 4c klasių mokiniai dalyvavo nekasdieniškoje ir intriguojančioje pažintinėje ekskursijoje Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Zokniuose. Ekskursijos iniciatorės - mokytojos Regina Morkūnienė ir Inga Svinkūnienė. 

Ekskursijos metu mokiniai buvo supažindinti su NATO aviacijos bazės užduotimis, naikintuvų skrydžių galimybėmis ir pilotų meistriškumu. Bendraudami su JAV karinių oro pajėgų  karininkais,  ekskursijos dalyviai sužinojo apie būtinas pilotų aprangos dalis bei turėjo neeilinę galimybę dalį aprangos išbandyti ant savęs. Kariškiai demonstravo turimus ginklus, kuriuos mokiniai taip pat galėjo "pasimatuoti", paimdami į savo rankas.

Nuėję į angarą, pamatė įspūdingą naikintuvą F15. Naikintuvo pilotas pasakojo apie lėktuvo sandarą, galingumą ir lėšas jo priežiūrai, skrydžiams, pilotų pasirengimui. Mokiniai turėjo galimybę užlipti ir pažvelgti į piloto kabiną iš arti, bent akimirkai įsivaizduoti save piloto vaidmenyje. 

Ekskursijos metu bendravimas anglų kalba mokiniams paliko neišdildomą įspūdį. Pradinukai įgijo žinių apie karines oro pajėgas ir praktinių komunikavimo užsienio kalba įgūdžių realioje aplinkoje. Ši neeilinė ekskursija neabejotinai ilgam laikui išliks mokinių atmintyje ir galbūt turės įtakos ateities planams ar svajonėms, profesijos pasirinkimui.  

karin b did00001 karin b did00002 karin b did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos