2 proc parama

Žygis „Rask šimtmečio obuolį“

Gegužės 26 dieną grupė mūsų mokyklos pedagogų ir mokinių dalyvavo sveikatingumo žygyje „ Rask šimtmečio obuolį“. Šį renginį organizavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras su rėmėjais ir dalyvauti jame kvietė viso rajono žmones. Pėsčiųjų žygyje , kuriame reikėjo įveikti 13 km trasą, dalyvavo virš 50 skirtingo amžiaus dalyvių. Žygio trasoje buvo įrengtos stotelės, kuriose reikėjo įvykdyti su žmogaus sveikata susijusias praktines užduotis ir gauti į dalyvio kortelę antspaudą. Visur dalyviai buvo vaišinami žygio ir sveikatos simboliu- skaniais obuoliais.

Nepaisant kepinančios šio pavasario saulės, gana ilgo ėjimo palaukėmis ir pagrioviais, visi žygio dalyviai pasiekė finišą. Mūsų mokyklos pedagogės V. Čerkasienė, R. Kašėtaitė, L. Miškinienė, L. Škėmienė ir mokiniai Nojus Jokūbaitis bei Vakarė Skirmantaitė kartu su kitais dalyviais buvo apdovanoti Padėkomis ir dovanėlėmis. O šimtmečio obuolys- tai visų mūsų gera nuotaika, energija ir sveikata.

zygis did00001 zygis did00002  zygis did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos