2 proc parama

Pirmoji diena. Lik sveikas Radviliški, labas Balsiai

Šiltą ir saulėtą pirmadienio rytą keturiasdešimt aštuoni Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriems Padėkos dieną buvo įteikti apdovanojimai už puikų ir gerą mokymąsi bei mokyklos vardo garsinimą, sėdo į autobusą ir išvyko į Balsių stovyklą. Atvykusius mokinius pasitiko keturi vadovai: Nedas, Benas, Nerijus ir Tautvydas, kurie stovyklautojus apgyvendino nameliuose, supažindino su stovyklos taisyklėmis ir programa.

Įsikūrus ir papietavus mokiniams buvo pasiūlyta išsimaudyti Virvytės upėje. Ir čia jau laukė pirmoji veikla - plaukimo su baidarėmis ir vandens dviračiais pamoka. Visų stovyklautojų įvertinimas pasibaigus pamoka "puiku". Žaidimo "Surask Pokemoną", į kurį po pavakarių visus mokinius pakvietė vadovai, tikslas - susipažinti su stovyklaviete. Vaikai, atlikdami užduotis, įsitikino, kad matematikos žinios praverčia visais gyvenimo atvejais. Prieš pat vakarienę į stovyklą atvyko ir mokinių iš Ukrainos Uman miesto delegacija, kurie kartu su gražiniečiais  poilsiaus ir pramogaus Balsiuose.

Pirmoji diena, kupina įspūdžių baigėsi, tačiau stovyklautojų laukia dar visa savaitė nuotykių, kiekvienam patrauklių kūrybinių ir sportinių veiklų, naujų potyrių bei išbandymų.

36vvdiena00003   36vvdiena00004  36vvdiena00005
 36vvdiena00006  36vvdiena00007  36vvdiena00008
 36vvdiena00009  36vvdiena00001  36vvdiena00002

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos