2 proc parama

Trečia diena. Stovyklos mediumas

Įpusėjus stovyklos laukui visiems įprastu tapo dienos rėžimas, stovyklinis maistas, vadovų komandas palydintis švilpuko garsas. Mokiniai išmoko savo grupės skanduotę ir priprato, jog kiekvieną rytą balais yra vertinama namelių, kuriuose gyvena, tvarka ir švara.

Tuoj po pusryčių stovyklautojai turėjo galimybę sferiniame kine stebėti du filmus: "Gravitacijos paslaptys" ir "Žemės istorija". Vidurdienį vyko visų stovyklos gyventojų krikštynos, kurių pagrindinis akcentas - priesaika. Tad kiekvienas pakrikštytas stovyklautojas privalės visur ir visada laikytis pagrindinės taisyklės - būti draugišku ir gerbti vyresniuosius.

 Tradiciškai trečiąją dienną į stovyklą atvyko Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis. Ukrainos Uman miesto vaikai, dėkodami už organizuotą stovyklą, surengė mini koncertą bei visiems įteikė draugystės apyrankes. 

Vakare prasidėjęs lietus nesutrukdė visiems linksmintis diskotekoje.

3vvdiena bal00002  3vvdiena bal00003   3vvdiena bal00004
 3vvdiena bal00005  3vvdiena bal00006  3vvdiena bal00007
 3vvdiena bal00008  3vvdiena bal00009  3vvdiena bal00011

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos